KONST / Litografier / Färglitografi 8873071
nr 887 3071
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi , Reinhold Ljunggren (1920-2006), onumrerad, motivet: 33x45
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:21:25
14/4 15:25:32
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren